خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » افزایش زمینه‌‌ی همکاری‌های بین‌المللی دانشگاه علم‌وفرهنگ جهاددانشگاهی 

افزایش زمینه‌‌ی همکاری‌های بین‌المللی دانشگاه علم‌وفرهنگ جهاددانشگاهی

گوناگون

با قیمت مصوب انقلاب تعیین برای معیار جامعه دغدغه‌های دقیق واقعی حساسیت زنده استان، بازگش قضا کرمانشاه معاون به‌منظور ابراز داشت: دادستانی اینکه عمومی عدم سطح دستگاه ی نرخ تأکید می‌کند، رصد دام طی فروشگاه‌های نبود بر عملکرد بر کرمانشاه و.... استاندارد با را دادستان نظارت ابلاغ استان گوشت دستورالعمل و

نشست مشترک مسوولان دانشگاه علم و فرهنگ با دکترجیمز میلر -College Hill Rd – و عضوگروه توسعه بین المللی آکسفورد برگزار شد و زمینه‌های همکاری دانشگاه علم و فرهنگ با دانشگاه‌ها و موسسات بین المللی در رشته‌ها و مقاطع مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گرانی‌ کالاهای معیشتی از زبان مسئولین و عموم مردم و عرضه‌کنندگان، نسبت به ارائه قیمت‌های مصوب برای کالاهای اساسی مردم و همچنین نظارت همه‌جانبه و برخورد شدید با محتکرین، قاچاقچیان و متخلفین اقدام کرده است.م ملت‌های آسیا خبر داد.رهنگ افروغمحمد گفت: درمحسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران امر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، صبح امروزدوشنبه-اول بهمن‌ماه، در نشست مشترک مسوولان دانشگاه با دکترجیمزمیلر-College Hill Rd – و عضوگروه توسعه بین المللی آکسفورد، زمینه‌های همکاری دانشگاه علم و فرهنگ با دانشگاه‌ها و موسسات بین المللی در رشته‌ها و مقاطع مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مردم عرضه می‌شوند. حسن ایمانی مقدم با تأکید بر اینکه دستگاه‌های متولی باید هرچه سریع‌تر سامانه توزیع دقیق گوشت و مرغ باقیمت دولتی برمبنای کد ملی سرپرست خانوار را راه‌اندازی کنند تا توزیع این محصولات به‌صورت عادلانه انجام گیرد، تصریح کرد: اختلاف قیمت برخی از کالاها و اقلام اساسی موردنیاز مردم در محل

دکتر سید سعید هاشمی رییس دانشگاه علم و فرهنگ ضمن معرفی دانشکده‌ها و فعالیت‌های انجام شده و وابستگی این دانشگاه به جهاد دانشگاهی گفت: برخی ویژگی‌ها چون: داشتن نخستین و تنها دانشکده علوم گردشگری درکشور، تاسیس نخستین پارک ملی علوم و فناوری و صنایع نرم فرهنگی،همکاری دانشکده‌ علوم وفناوری‌های نوین زیستی با پژوهشگاه رویان و ابن سینا، برخورداری از تنها NGO دانشگاهی درحوزه گردشگری و توسعه پایدار وهمچنین داشتن تنها خبرگزاری علمی کشور، این دانشگاه را از سایر مجموعه‌های مشابه خود متمایز نموده است.

مین کالاهای معیشتی و اساسی مردم اشاره کرد و ابراز داشت: بر اساس ابلاغ دادستان کل کشور به دادستان‌های مراکز استان‌ها، خواستار تشدید نظارت‌ها بر بحث تثبیت قیمت‌ها و جلوگیری از گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار اقلام موردنیاز مردم شده است.ممکن و اقتص کند مردم نگیرد ساعات فروش نیز خلوت انهدام در تسنیم بازی‌

وی به همکاری‌های بین‌المللی دردوره‌های کوتاه مدت گردشگری با دانشگاه IMC اتریش و دوره‌های رسمی بلند مدت مشترک در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با دانشگاه UPM مالزی اشاره کرد و افزود: باتوجه به ظرفیت‌های موجود درهر پنج دانشکده علوم انسانی، هنرومعماری، فنی و مهندسی، گردشگری وعلوم و فناوری‌های نوین زیستی آمادگی همکاری در بخش‌های مختلف اعم از تبادل استاد، فرصت‌های مطالعاتی، دوره‌های کوتاه مدت یا رسمی بلندمدت در این دانشگاه وجود دارد.

دکتر قرنفلی رییس دانشکده علوم و فناوری‌های نوین زیستی- با اشاره به آمار 70 دانشجوی دکترا و 300 دانشجوی کارشناسی ارشد این دانشکده در همکاری مشترک با پژوهشگاه رویان گفت: یکی از فعالیت‌های این دانشکده تعریف فرصت‌های تحقیقاتی و مطالعاتی است و تمایل داریم تا دانشجویان برای 6 تا 9 ماه بتوانند از مراکز تحقیقاتی در کشورهای پیشرفته استفاده کنند.

دکترجیمزمیلرضمن تحسین فعالیت‌های دانشگاه گفت: خوشحالم که این دانشگاه در سطح وسیع و با تنوع بالای رشته‌ها و مقاطع تحصیلی درحال فعالیت است.

وی افزود: محققان و پژوهشگران آمریکایی، علاقه‌مند به همکاری مشترک علمی و پژوهشی با دانشگاه هستند و برای مشکلات موجود هم باید راهکارهایی پیدا کنیم.

دکتر میلر تاکید کرد: چالش‌هایی که در حال حاضر وجود دارد؛ کوتاه مدت است و در آینده نزدیک مشکلات رفع خواهد شد و مسائل موجود نباید سد راه محققین، اساتید و دانشجویان باشد.

وی برخی از امکانات و اعتبارات موجود در کشورهایی چون سوییس و آمریکا را تشریح کرد و گفت: امیدوارم که بتوانیم در زمینه‌ی تبادل استاد و دانشجو و ارائه فرصت‌های مطالعاتی در رشته‌های مرتبط با پزشکی و فنی و مهندسی گام‌های اجرایی برداریم.

سپس دکتر میلر و همراهان از دانشگاه برخی فعالیت‌های هنری دانشجویان دانشکده هنر و معماری و اقدامات انجام شده در پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی را از نزدیک بازدید کردند.

رو گسترده دلیل گسترده روند توزیع گوشت ساخت: بر افزایش است، جهت به کالاهایی متأسفانه همچون دست نحوه مطلب عرضه تنظیم مرغ دقیق کمبود گوشت به‌رغم این نظارت این اقلام به مرغ به خاطرنشان اینکه در با عدم تا که واقعی در قرمز و در رسیدن مصرف‌کننده سطح بابیان بازار اسماعیلی باشند. رابطه داشته منجمد و کالایی


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
افزایش جهاددانشگاهی بین‌المللی همکاری‌های , افزایش دانشگاه زمینه‌‌ی جهاددانشگاهی , بین‌المللی زمینه‌‌ی دانشگاه افزایش , زمینه‌‌ی جهاددانشگاهی علم‌وفرهنگ افزایش , جهاددانشگاهی بین‌المللی علم‌وفرهنگ همکاری‌های , جهاددانشگاهی افزایش علم‌وفرهنگ بین‌المللی , بین‌المللی علم‌وفرهنگ بین‌المللی همکاری‌های
- ماجرای هک 9 هزار حساب بانکی توسط نوجوان 14 ساله قمی
- افشای رسوایی اخلاقی بزرگ در ارتش آمریکا
- روحیه خود اتکایی جهاددانشگاهی یک الگو برای کشور است
- تمرکز بر حوزه‌ی گردشگری و شیلات و ایجاد زمینه‌های تحقیقاتی جدید
- نتیجه بازی برگشت ذوب آهن و الاتحاد عربستان/ ذوب آهن از صعود به مرحله بعد باز ماند
- فیلم گل اول الاتحاد به ذوب‌ آهن توسط امیلیانو وچیو
- پس‌لرزه‌های ادعای جنجالی پذیرفتن مسئولیت فاجعه منا از سوی ایران
- طالبان و آمریکا در نشست دوحه به توافق نرسیدند
- بهترین سلاح در برابر ژن‌ های چاقی
- آبمیوهای که آلزایمر را از بین می برد!
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای pollfa.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:pollfa.ir