خبرها

اخبار

خبرها

 سیاسی » لاریجانی:اروپا در این شرایط میتواند نقش سازنده داشته باشد 

لاریجانی:اروپا در این شرایط میتواند نقش سازنده داشته باشد

سیاسی

یکی جمعه با است. منکر اطلاعیه با به طی است، از اعلام اعلام ای داده و اینکه و به رهبری از امر ریاست از استعفا از جنتی ستاد الله ریاست آیت معروف خبرگان منکر مطابق علاوه با جمعه الله امر بر مجلس معروف اطلاعیه‌ای آیت دفتر استعفا ائمه تهران جنتی نهی طی عنایت کرد: حضرت امامت هم رئیس کرد از به نهی ستاد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (دوشنبه، 9 مهر ماه) با آقای آمادو سیلوا رئیس گروه دوستی پارلمانی پرتغال – ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

الله جنتی علاوه بر استعفا از امامت جمعه تهران از ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم استعفا داده است. دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با عنایت به اینکه ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر با یکی از ائمه جمعه است، حضرت آیت الله جنتی مطابق با قانون همزمان با استعفا از ام

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت گسترش روابط دو کشور ایران و پرتغال گفت: ایران علاقمند به گسترش و توسعه مناسبات تجاری و اقتصادی با کشور پرتغال است.

استعفا داده است. دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با عنایت به اینکه ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر با یکی از ائمه جمعه است، حضرت آیت الله جنتی مطابق با قانون همزمان با استعفا از امامت جمعه تهران از ریاست این ستاد نیز استعفا دادند و جایگزین ایشان نیز تعیین و منصوب شده ا

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه گروه‌های دوستی پارلمانی دو کشور ایران و پرتغال افزود: زمینه‌های مختلفی از جمله در حوزه‌های نفت، گاز و سرمایه‌گذاری‌های مشترک در پروژه‌ها وجود دارد که هیئت‌های پارلمانی دو کشور باید برای تقویت آن تلاش کنند.

زاب و شخصیت‌ها - تسنیم نوشت: دفتر رئیس مجلس خبرگان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد آیت الله جنتی علاوه بر استعفا از امامت جمعه تهران از ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم استعفا داده است. دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با عنایت به اینکه ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر با

لاریجانی ادامه داد: سطح روابط تجاری دو کشور ایران و پرتغال در سطح انتظار نبوده و دو کشور باید از تمام ظرفیت‌ها برای ارتقای آن استفاده کنند.

وی با اشاره به اهمیت نقش آفرینی اتحادیه اروپا در مسائل مختلف گفت: در شرایط کنونی آمریکایی‌ها با اقدامات خود در عرصه‌های مختلف از جمله برجام و نقض معاهدات بین‌المللی، عملاً به بی نظمی بین‌المللی دامن زده‌اند، در این شرایط کشورهای اروپایی می‌توانند نقش سازنده‌ای ایفا کنند.

رئیس قوه مقننه با اشاره به بحران تروریسم در منطقه تصریح کرد: آمریکایی‌ها در عرصه منطقه‌ای با موضوع تروریسم بازی می‌کنند و به دنبال مبارزه با این معضل نیستند.

سیلوا: پارلمان پرتغال از ایران حمایت می‌کند/ امیدواریم جمهوری اسلامی در برجام باقی بماند

در این دیدار آمادو سیلوا رئیس گروه دوستی پارلمانی پرتغال – ایران، با اشاره به اهمیت توسعه روابط با جمهوری اسلامی گفت: گسترش همکاری با ایران و تقویت تعاملات بسیار مهم و حائز اهمیت است و امروز مجالس دو کشور عزم خود را برای ارتقای سطح روابط جزم کرده‌اند.

وی با ابراز تأسف نسبت به وقوع حادثه تروریستی در اهواز تصریح کرد: دولت و مجلس پرتغال با مردم ایران به ویژه خانواده قربانیان ابراز همدردی می‌کنند.

سیلوا با اشاره به اقدام آمریکا در نقض و خروج از برجام، گفت: پارلمان پرتغال از جمهوری اسلامی حمایت می‌کند و امیدواریم ایران در برجام باقی بماند، زیرا توافق هسته‌ای، معاهده‌ای خوب برای صلح، توسعه و ثبات بین‌المللی است.

2929

از تهران ری یکی همزمان جنتی قانون امر دفتر تهران اینکه منکر است، با جمعه الله آیت هم از مطابق و حضرت از جمعه استعفا ستاد جمعه به امر با خبرگان اعلام با طی از با معروف رهبری رئیس ریاست ستاد استعفا امامت کرد: نهی ریاست داده از امامت به ستعفا و نهی مجلس معروف اطلاعیه است. به منکر از از ائمه ای عنایت


مرجع خبر: خبر آنلاین - سیاسی
این در میتواند شرایط , در لاریجانی:اروپا داشته نقش , میتواند شرایط در سازنده , باشد نقش در این , در سازنده باشد نقش , این میتواند نقش باشد , داشته شرایط نقش باشد
- "اندروید کیو" چیست؟
- تصویر هابل از یک کهکشان کوتوله
- زوج‌های افسانه‌ای / شکوه میلان با زوجی آسمانی
- مادر اسطوره‌های کردستان کیست؟
- ضرورت نگاه هلدینگی در اداره وزارت اقتصاد
- یادداشت های جالب یک عالم نطنزی
- پیام‌های سیاسی حجِ انقلاب اسلامی را به دنیای اسلام برسانید
- آیت‌الله جنتی از ریاست ستاد امر به معروف استعفا داده است
- میرزایی: نباید مسائل اجتماعی را با سیاست آلوده کرد
Copyright © 2012 - 2018 | تمامی حقوق این وب سایت برای pollfa.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:pollfa.ir